Wiadomość

Zwierzak w domu - rodzinna strefa inspiracji

28 czerwca w Sound Garden Hotel (Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa) w godzinach 10-19 odbędzie się wyjątkowy event - Zwierzak w domu - na który serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów, Sponsorów oraz własnym jako patron medialny!

 

Zwierzak w domu to wydarzenie dedykowane rodzinom z dziećmi, ale zapraszamy tez miłośników zwierząt domowych i egzotycznych!

Nasi liczni Partnerzy zapewniają dużą dawkę wiedzy, atrakcji, gadżetów, akcesoriów i produktów niezbędnych do pielęgnacji zwierzaków. Na dostępnych stoiskach będzie można zasięgnąć porad oraz nabyć potrzebne dla naszych pupili artykuły. Podczas wydarzenia odbędą się ciekawe i wartościowe prelekcje, prowadzone przez najlepszych specjalistów. Dla dzieci przygotowaliśmy warsztaty, podczas których będą mogły poznać bliżej świat swoich pupili i obowiązki z nimi związane.

Wydarzenie to świetny pomysł na wspólne spędzenie wolnego czasu! Wśród przygotowanych atrakcji będzie także m.in.: malowanie buziek, skręcanie balonów, czy też zdjęcia na tle Parku Jurajskiego!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/868846689841653/
Więcej informacji:
http://gammaevent.pl/wydarzenia/zwierzak-w-domu/

Najnowsze oferty